You are here: Home >Archive for Grudzień 20th, 2017

Wigilia

Wigilia w przedszkolu!!! W dniu 22.12.2017r. (piątek) w Przedszkolu na ul. Miechowskiej odbędzie się spotkanie wigilijne dzieci oraz kadry przedszkola. Prosimy o odświętne ubranie dzieci oraz o przyniesienie opłatka. Rodziców dzieci 3-letnich, grupa p. Moniki i p.Oli prosimy o przyprowadzenie oraz odbiór dzieci w tym dniu z przedszkola na ulicy Miechowskiej.

Ogłoszenie

Drodzy Rodzice! Informujemy, że w dniu 02.01.2018r. (wtorek) przedszkole będzie zamknięte. W nagłych przypadkach dyżur w tym dniu pełni Klub Malucha „Karolcia” (ul. Wodna). Za utrudnienia przepraszamy.

Świąteczne ozdoby

Prosimy chętnych rodziców o przyniesienie (przedszkole ul.Miechowska) różnych ozdób świątecznych. Mogą to być bombki, łańcuchy, lampki oraz inne ozdoby świąteczne i choinkowe :) Dziękujemy :)